Friday, 24-05-17, 07:33:05
//mad4hiphop.ucoz.com
Home Inregistreaza-teAutentificare
Bine ai venit, Guest| RSS
[Mesaje noi · Utilizatori · Regulament · Cauta · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Assault Crew Forum » Hip Hop Lifestyle » Carti,jocuri,filme Hip Hop style » Celebrity Death Match (on MTV)
Celebrity Death Match
Assault-CrewData: Thursday, 08-02-07, 01:07:24 | Mesaj # 1
Admin
Gasca: Dominator
Mesaje: 79
Respect:
5  ±
Ban:  ±
Statut: Matol

Vrei sa vezi figuri faimoase, din lumea filmului, a televiziunii, a muzicii sau figuri politice batandu-se cot la cot? Si noi vrem acelasi lucru! Tocmai de aceea suntem cei mai mari fani ai show-ului Celebrity Deathmatch, un serial animat, cu lupte nemaivazute intre figuri celebre.
Celebrity Deathmatch este locul unde poti vedea pe absolut oricine, de la Gwen Stefani si Jessica Simpson la Andy Milonakis si Ali G, toti brutalizati si dezmembrati. Te-ai intrebat vreodata cum arata intestinele lui Dave Chapelle? Uita-te la Celebrity Deathmatch.
Fiecare episod iti prezinta 3 meciuri intregi, in care se lupta vedete de cea mai mare notorietate. Asta inseamna ca daca, vazand decapitarea lui Ashton Kutcher, vrei sa vezi mai mult si mai mult, atunci ramai cu noi sa vezi si lupta dintre Tony Hawk si Bam Magera sau pe cea dintre The Game si 50 Cent. Si nu te ingrijora. Daca faci parte din categoria "light" atunci ti-am pregatit si o lupta intre Weeman si Mini-Me.


Cash rules everything around me
Poetul_PerversData: Thursday, 08-02-07, 14:36:34 | Mesaj # 2
Gasca: Guardian
Mesaje: 179
Respect:
8  ±
Ban:  ±
Statut: Matol
am privit emisiunea asta, ma pierdeam pe jos de ras de bataia lor biggrin biggrin biggrin
le zburau ochii, sau le taiau capu, singe peste tot biggrin


Poetu nu pur si simplu scrie,el vers de vers il leaga
Cel ce asculta tobele nu vorbele nu o sa ma intzeleaga
Assault-CrewData: Thursday, 08-02-07, 15:05:04 | Mesaj # 3
Admin
Gasca: Dominator
Mesaje: 79
Respect:
5  ±
Ban:  ±
Statut: Matol
eu aveam joc la PlayStation 1......Beastie Boys vs Backstreet Boys...Busta Rhymes vs Kylie Minogue.....Rupere de capete la propriu...si dureri de burta cu hohote + ochii inlacrimati de atita ras wacko

Cash rules everything around me
Assault Crew Forum » Hip Hop Lifestyle » Carti,jocuri,filme Hip Hop style » Celebrity Death Match (on MTV)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

 
Assault Crew © 2024
Free website builderuCoz